سايت خبري تحليلي انديشه ها : محسن چاوشي، سالار عقيلي و حجت اشرف‌زاده را پشت سر گذاشت/ شما نظر داديد
سه شنبه، 24 اردیبهشت 1398 - 13:06 کد خبر:91577
سايت خبري تحليلي انديشه ها: كاربران خبرآنلاين، قطعه «جورچين» با صداي محسن چاوشي را كه براي سريال «دلدار» خوانده شده است، به عنوان بهترين تيتراژ سريال‌هاي ماه رمضان تلويزيون انتخاب كردند.

سايت خبري تحليلي انديشه ها:

 


محسن چاوشي، سالار عقيلي و حجت اشرف‌زاده را پشت سر گذاشت/ شما نظر داديد

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، اين شب‌ها سه سريال ماه رمضاني تلويزيون از شبكه‌هاي يك، دو و سه مقابل ديدگان تماشاگران قرار گرفته‌اند كه هر كدام از حضور يك خواننده مطرح بهره‌مند هستند كه تيتراژ سريال‌ها را خوانده است.

حجت اشرف‌زاده، خواننده تيتراژ سريال «از يادها رفته» به كارگرداني بهرام بهراميان است، محسن چاوشي هم بار ديگر با برادران محمودي همكاري كرده و تيتراژ سريال «دلدار» را خوانده است و سالار عقيلي هم خواندن تيتراژ سريال «برادر جان» را به كارگرداني محمدرضا آهنج برعهده داشته است.

خبرآنلاين به همين مناسبت در نظرخواهي از كاربران خود خواست تا تيتراژ بهترين سريال ماه رمضان را از نظر خود انتخاب كنند.بر اساس آراي كاربران خبرآنلاين، تيتراژ «دلدار» با صداي محسن چاوشي در رقابتي تنگاتنگ با «برادر جان» با صداي سالار عقيلي توانست به عنوان بهترين تيتراژ سريال‌هاي ماه رمضان دست پيدا كند. «برادر جان»در جايگاه دوم قرار گرفت و تيتراژ سريال «از يادها رفته» با صداي حجت اشرف‌زاده هم تنها نظر چند كاربر را به خود اختصاص داد و در رده سوم قرار گرفت.